HomeProductsInstagram Takipçi Satın Al
Instagram
Twitter
Facebook

Instagram Takipçi Satın Al

Instagram hesabınıza hizmet satın almak için, aşağıdan miktar ve tür opsiyonlarını seçiniz.
Stok Durumu - Mevcut | 2018
Fiyat .00 TL KDV Dahil
  • Miktar Seçiniz :
  • Instagram Kullanıcı Adınızı Giriniz :
- Adet - Kullanıcı Adınıza satın almak için ödeme adımına geçiniz
Ürünün Güncelleme Tarihi :
Ürün Açıklaması

Instagram Takipçi Satın Al. Türkiye’nin BDDK onaylı faturalı işlem yapan tek firması olarak, 4 yılı aşkın süredir Instagram hizmeti vermekteyiz! Paranızı faturasız işlem yapan firmalara kaptırmayın, organik ve Türk takipçiler ile paranız cebinizde kalsın aktif kullanıcılar ile markanızı ve işletmenizi büyütün! Markanız ve işletmeniz için potansiyel müşterilerinize ulaşarak daha çok kar elde etmek için instagram takipçi satın alın. Takipçi satın almanın yasal açıdan hiç bir pürüzü yoktur. Tamamen izinli ve instagram onaylı bu hizmeti Takip Market olarak bizden çok ucuz ve uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Instagram Takipçi Satın Al İşlemi Yaparken Bilmeniz Gerekenler

  • Hizmet standartlarımız dahilinde aldığınız takipçilerin tamamını faturalandırarak belirttiğiniz mail adresinize 7 iş günü içinde teslim etmekteyiz. Ayrıca arzu ederseniz kargo olarak ta faturalarınızı adresinize gönderebiliriz.
  • Takipçi hizmeti satın aldığınız takipçilerinizin düşmesi ya da azalması durumu yaşamanız halinde 30 günlük süre içersinde otomatik olarak tamamlama sistem tarafından yapılmaktadır. Takipçilerinizin 30 gün boyunca aynı sayıda kalması garantilidir.
  • Gönderilecek olan takipçilerin %80’i Türk ve tamamı aktif kullanıcılardan oluşmaktadır.
  • Hesabınız takipçi gönderimi sırasında gizli konumda olmaması gerekmektedir. Aksi halde kullanıcılar sizi takip etmeyeceklerdir.
  • Instagram takipçi satın al işlemi bitene kadar hesap adınızı değiştirmemeniz çok önemlidir. Gönderim esnasında kullanıcı adınızı değiştirmeniz durumunda takipçileriniz hesabınıza ulaşmayacaktır.
  • Gönderilen takipçiler maksimum 15 dakika içinde hesabınıza ulaşacaktır. Ödemeniz onaylandıktan hemen sonra gönderim işleminiz başlayacaktır. 15 dakika üzerinde bir sürede gelmeyen takipçiler için whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz. Özel durumlar haricinde en geç 12 saat içinde işleminiz kesin olarak tamamlanır. 12 saati geçen gönderimlerde paranız otomatik olarak iade edilir.

instagram takipçi satın al

Yorum Bırak