Sık Sorulan Sorular (S.S.S)

Takipçi Satın Almak Güvenli Mi?

İnstagram takipçi satın almak güvenli bir hizmettir. Kullanıcı adınızı kullanarak, şifresiz işlem yapabilirsiniz. Hızlı, ucuz ve güvenilir bir şekilde takipçi satın alabilirsiniz.

 

Takipçi Satın Aldım Ne Zaman Gelir?

İnstagram takipçi satın alındıktan 5 dakika sonra işleme alınır. İnstagram takipçi mikarına göre, gönderim süresi değişebilir. Fakat ortalama 1 saat içerisinde instagram takipçi siparişleri tamamlanır.

 

Takipçi Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

İnstagram takipçi satın alırken, kullanıcı adınızı doğru yazmalısınız. Ayrıca hesabınız herkese açık olmalıdır. Bu maddelere dikkat ederek, kolayca takipçi satın alabilirsiniz.

 

Satın Aldığım Takipçilerde Düşme Olur Mu?

Takip Market’den alınan takipçi paketlerinde düşme yaşanmamaktadır. Fakat kişinin profili ve paylaşımlarına bağlı bazı düşüşler yaşanabilir. Destek bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

 

En Ucuz Takipçi Paketi Hangisidir?

En ucuz takipçi paketi, 100 takipçi paketidir. İnstagram 100 takipçi paketi ise 10 TL’dir. Ayrıca 100 takipçi paketi, en hızlı gönderilen takipçi hizmetidir.

 

Takipçi Satın Alırken Şifre Gerekir Mi?

İnstagram takipçi satın alırken şifre gerekmemektedir. Sadece kullanıcı adınızı yazarak, ucuz takipçi satın alabilirsiniz.

3 Dakika Önce